Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Charytatywny Karnawał Polski w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Madrycie!
W tym roku po raz kolejny spotkamy się w Miejskim Centrum Kultury Galileo („Centro Cultural Municipal Galileo”), miejscu doskonale znanym wszystkim z poprzednich edycji, które również w tym roku ugości Polonię i nie tylko.
Madrycki Finał WOŚP będzie wydarzeniem pełnym atrakcji, który rozpoczniemy o 12:00 iście karnawałowym programem muzycznym. Na scenie zagra wielu artystów znanych społeczności polonijnej w Madrycie, a będą to między innymi: Klaudia Lynx, Marta Porris, AbrazopartiO, Ania Canta, a także przedstawiciele folkloru polskiego i meksykańskiego, czyli zespoły Krakus oraz mariachi Charros de Jalisco, którzy wspólnie przygotowali dla nas specjalną niespodziankę. Nie zabraknie również Światełka do nieba i grupowego pokazu Poloneza, którymi oficjalnie pożegnamy tegoroczny Finał.
Oprócz pełnego pozytywnej energii programu artystycznego będziecie mogli rozkoszować się polskimi smakołykami, wziąć udział w zajęciach tanecznych, potańczyć przy polskiej muzyce i spróbować szczęścia w loterii oraz aukcji, gdzie jak co roku czekać będą na Was wspaniałe fanty.
Jeśli zastanawiacie się, czy przyjść na Finał z dziećmi, nie wahajcie się, bo przygotowaliśmy dla nich mnóstwo atrakcji, takich jak warsztaty plastyczne, malowanie twarzy i wiele, wiele innych.
Podajemy Wam adres wydarzenia i przypominamy, że widzimy się na koncercie w niedzielę 28 stycznia. Start o godzinie 12:00:
Centro Cultural Municipal Galileo
Calle de Galileo, 39, 28015 Madrid
W Madrycie wszystko gra OK – grajcie razem z nami!